укр / рус / eng

Віддайте нам маркетинг на аутсорсинг!

Віддайте нам маркетинг на аутсорсинг!

Маркетинг – не просто торгівля та продажі. Його завдання – задовольняти базові людські потреби. Діяльність будь-якого відділу маркетингу спрямована на створення унікальної торговельної пропозиції.А це вимагає зусиль, навичок і знань. Тому «майстри на всі руки» (непрофільні фахівці) не приносять компанії очікуваних результатів. Вони просто не справляються зі специфічними маркетинговими завданнями. Якщо ви хочете бачити результат, вам необхідні професіонали.

З іншого боку, не секрет, що топ- фахівці коштують недешево. Хочете приманити і утримати їх у своєму штаті – готуйтеся до значних капіталовкладень.

Окрім того, якщо мова йде про невеликої або середньої компанії, то її маркетинговий відділ складається з персоналу, який реалізує далеко не основні функції фірми. Як правило, він простоює в періоди низької ділової активності або свят. Фактично, мова йде про проектну зайнятість та нераціональне використання ресурсів компанії.

Таким чином, утримання власного відділу маркетингу – досить витратний процес. А якщо компанія не може це собі дозволити?

Що робити?

Креативна агенція «Арт-група ІМХО» пропонує вам скористатися можливістю передачі на аутсорсинг маркетингових послуг.

У перекладі з англійської аутсорсинг (аутсорсинг – зовнішнє джерело, що використовують) – це «використання зовнішніх ресурсів». Аутсорсинг – це передача на обслуговування певних бізнес -процесів. Користуючись аутсорсингом, Ви вручаєте певні функції компанії в руки наших фахівців.

Наша креативне агентство підпише з Вами договір, де точно обмовить терміни співробітництва, напрямок діяльності і розмір абонентської плати за наші послуги. На основі цього договору ми можемо стати партнерами на період, який Ви самі визначите. Ми не тільки розробимо маркетингову та рекламну стратегію розвитку, але станемо частиною Вашої організації. Ми інтегруємося в Вашу компанію. Ваші проблеми стануть нашими, а успіхи принесуть радість і професійне задоволення.

Віддаючи маркетинг на аутсорсинг нашій креативній агенції, Ви забудете про тривоги за якість і невиконані терміни. Залиште в минулому весь попередній досвід – ми зробимо все швидше і економічніше. Ми зробимо краще.

Чому вигідно?

  • Можливість сконцентруватися на профільній діяльності. Ви звільните фінансові та людські ресурси для вирішення Ваших пріоритетних завдань.
  • Економія. Найняти працівника, забезпечити робоче місце і соціальний пакет, навчити, керувати і контролювати. Звучить гнітюче, чи не так? Обираючи нашу агенцію, Ви нічого не витрачаєте на утримання і управління цілим відділом.
  • Час. Ми отримуємо завдання і швидко надаємо рішення. Ми не витрачаємо ваш час і терпіння на пояснення причин наших невдач.
  • Якість. Ми – команда професіоналів, яка знає ринок зсередини. Ми надаємо професійні послуги в сфері маркетингу, реклами і PR на всій території України з 2010 року. Оригінальні рекламні продукти, що ми пропонуємо, дозволяють домогтися гарантованого успіху при максимальній економії бюджетних коштів.

Наша пропозиція передачі маркетингу на аутсорсинг – це не створення віддаленого відділу маркетингу. Ви отримуєте команду фахівців, які не відволікаються на сторонні справи. Ми не відсиджуємося на робочих місцях по вісім робочих годин. Ми працюємо.

укр / рус

Замовте зворотній дзвінок!

Залишіть контактні дані і ми зв'яжемося з вами протягом 7 годин