укр / рус / eng

Історія Арт-групи ІМХО

2009 рік Ключові фахівці кількох провідних рекламних агенцій України об’єднуються для роботи над спільним соціальним проектом Журнал ІМХО.

2010 рік Після успішного старту проекту Журнал ІМХО, його учасники приймають рішення створити однойменне творче об’єднання, з метою вплинути на якість креативної реклами, що пропонується українському споживачу

2011 рік Арт-група ІМХО стабільно розвивається: зростає кількість замовлень і штат. Виграно 4 відкритих тендери. Розроблено нові технології комунікації з клієнтами. Також поліпшені внутрішні комунікації. У результаті зросла якість послуг, що надаються, скоротився час на обробку замовлень.

2012 рік «Арт-група ІМХО» виходить на ринки рекламних послуг країн Європи та Росії. Прийнято рішення про розробку франчайзингової програми, підписані перші ліцензійні договори з регіональними представниками. Відкрито представництва в Херсоні, Запоріжжі та Дніпропетровську. Запущено власне виробництво з виготовлення зовнішньої реклами.

Розроблено кампанію з соціальної відповідальності «Арт-групи ІМХО». В рамках кампанії, проведена перша з майбутньої серії благодійних акцій «Конкурс соціальних ідей для малого бізнесу».

2013 рік Креативна агенція «Арт-група ІМХО» регулярно поповнюється новими фахівцями – кращими представниками творчих професій зі сфери маркетингу і реклами, шоу-бізнесу та мас-медіа.

Кращим доказом актуальності та ефективності послуг Арт-групи ІМХО слугують позитивні відгуки наших клієнтів, а також портфоліо наших робіт.

укр / рус

Замовте зворотній дзвінок!

Залишіть контактні дані і ми зв'яжемося з вами протягом 7 годин