укр / рус / eng

Арт-група ІМХО проводить ребрендинг в AroksLab і починає роботу в Польщі

Шановні партнери та друзі! Після тривалих консультацій та зваживши всі «за» і «проти», ми вирішили провести ребрендинг Креативного рекламного агентства «Арт-група ІМХО» в Лабораторію маркетингу «АроксЛаб». Наш новий сайт arokslab.eu

Як ви знаєте, з 2014 року ми перейшли в режим віддаленої роботи. Це дозволило нам не підвищувати ціни на послуги, а деякі навіть стали дешевшими.

Крім того, життя внесло корективи і з 2017 року Генеральний директор і співзасновник рекламної агенції, Євген Рудницький  живе і працює в Польщі в місті Люблін. Можна сказати що ми стали міжнародною компанією :) А якщо серйозно, зараз ми маємо можливість допомогти Вам вийти на ринок ЄС, адаптувати ваші товари і послуги, як принаймні для ринку Польщі та Німеччини, перекласти сайти, налаштувати рекламні кампанії, підтримувати в актуальному стані всі мовні версії ваших веб-проектів і просувати ваші товари і послуги на європейському ринку.


Щоб сконтактувати з нами з вказаних питань співробітництва, заповніть форму нижче і ми зв’яжемося з вами протягом 7 годин.


укр / рус

Замовте зворотній дзвінок!

Залишіть контактні дані і ми зв'яжемося з вами протягом 7 годин