укр / рус / eng

Прайси та брифи на послуги

Прайси та брифи на послуги

Креативна агенція Арт-група ІМХО складає бюджети на розробку і проведення рекламних заходів, виходячи тільки з реального обсягу робіт. Ціни на наші послуги фіксовані, знаходяться у відкритому доступі і не залежать від Вашого рейтингу в Forbes.

Звернувшись до нас, Ви можете бути впевнені в тому, що платите тільки за те, що замовили. Фінансова політика Арт-групи ІМХО максимально прозора. При створенні наших комерційних пропозицій ми керуємося тільки кількістю часу, який витрачається нашими фахівцями на роботу, а не Вашої платоспроможністю, як це зазвичай відбувається в інших агенціях.

Зверніть увагу на нашу Програму лояльності. Співпрацюючи з Арт-групою ІМХО в довгостроковій перспективі, Ви отримаєте не тільки повний комплекс якісних рекламних продуктів для Вашої компанії, але і реальну вигоду – до 30% економії бюджетних коштів.

Завантажте файл Вартість послуг Арт-групи ІМХО. У ньому наведено бюджети виконаних нами проектів. Ця інформація дозволить Вам швидко зорієнтуватися у вартості наших основних послуг.

Щоб замовити наші послуги, зателефонуйте до відділу по роботі з клієнтами: (044)228-05-00 або просто завантажте відповідний бриф, максимально детально заповніть його та надішліть нам за адресою: inform@art-imxo.com.ua

word Загальний бриф на розробку рекламної кампанії
word Бриф на розробку рекламно-поліграфічної продукції
word Бриф на розробку зовнішньої реклами і POS матеріалів
word Бриф на розробку імені (неймінг)
word Бриф на розробку слогана
word Бриф на розробку фірмового стилю і логотипу
word Бриф на розробку сайту компанії
word Бриф на розробку інтернет-магазину

Заповнюючи бриф, пам’ятайте – чим точніше і докладніше Ви викладете інформацію про Вашу сьогоднішню ситуацію і Ваші цілі на майбутнє, тим швидше ми зможемо розпочати роботи над Вашим замовленням.

Ваші докладні відповіді на питання, викладені в брифі, дозволять нам отримати більш точне враження про майбутню роботу і підготувати для Вас оптимальну пропозицію.

Вкажіть в брифі бюджет, який Ви плануєте виділити на виконання робіт. Якщо він істотно відрізняється від наведених нами, як приклад, цін – прокоментуйте причину, і в процесі підготовки комерційної пропозиції ми постараємося врахувати всі Ваші побажання.

укр / рус

Замовте зворотній дзвінок!

Залишіть контактні дані і ми зв'яжемося з вами протягом 7 годин